Кортеж Ярославського збив на смерть людину – ЗМІ

Вночі 10 лютого на трасі Чугуїв – Мартове авто збило на смерть чоловіка, на місці аварії знайшли  автомобільні номери з кортежу бізнесмена Олександра Ярославського.

Про це інформує УП з посиланням на співрозмовників у правоохоронних органах, речник поліції Харківщини Олена Баранник у коментарі УП.

“Трохи після півночі до поліції надійшов дзвінок, що на трасі Чугуїв – Мартове збили людину. Це сталося ближче до Мартового. Загинув чоловік, середніх років. Нікого поруч не було. На місці знайшли номери 0018”, – розповіли УП,

За словами співрозмовника УП, такі номери має передня машина кортежу Ярославського. Джерело УП також зазначило, що Ярославський часто сам водить авто.

Співрозмовники УП також додали, що пізніше до поліції подзвонив чоловік, який повідомив, що став учасником ДТП біля Мартового, і що прийде до райвідділу дати свідчення.

Станом на 10 ранку цей чоловік до поліції ще не приходив. Згодом ще один співрозмовник УП повідомив, що водія станом на 12:00 вже допитують правоохоронці.

За даними джерел УП, є свідки, які бачили, як увечері кортеж Ярославського виїжджав з Харкова (Ярославський працює у Харкові і мешкає у Мартовому – ред.).

У поліції Харківської області не змогли підтвердити чи спростувати інформацію про смертельне ДТП поблизу Мартового. Речник поліції Харківщини Олена Баранник пообіцяла з’ясувати, чи мала місце смертельна аварія біля Мартового пізно ввечері 9 лютого або вночі 10 лютого і надати цю інформацію пізніше.

“Українська правда” намагається отримати коментарі у Ярославського.

Більше кримінальних новин читайте за посиланням: