Вдарили по голові: у Києві студента обікрали на мільйон просто під час іспиту

У Подільському районі української столиці двоє невідомих проникли в квартиру, де 20-річний студент саме складав іспит.

Злочинці забрали майже мільйон гривень.

Як стало відомо OBOZREVATEL із власних джерел, напад стався приблизно о 13 годині 17 червня в квартирі одного з багатоповерхових будинків по вул. Стеценка. У цей момент студент медичного університету сидів у навушниках і складав дистанційно іспит.

“Тому хлопець і не почув, як злочинці підійшли до нього з-за спини. Один із грабіжників з усієї сили вдарив ліктем по голові студента – той впав зі стільця на підлогу. Після цього жертві зв’язали руки і ноги, а потім почали випитувати, де лежать гроші”, – розповіло джерело.

Грабіжники обшукали трикімнатну квартиру і зникли разом зі здобиччю. Але перед цим закрили рот жертви кляпом.

Зв’язаний студент зміг виповзти в парадний вхід, позбутися кляпа і покликати на допомогу. Його крики почули сусіди і допомогли звільнитися від пластикових хомутів. Потім уже викликали поліцію.

Здобиччю грабіжників стали золоті прикраси, а також велика сума в доларах і гривнях – всього близько мільйона гривень. Гроші, за словами постраждалого хлопця, належать його родичу.

За словами співрозмовника OBOZREVATEL, грабіжники були в темному одязі і в чорних медичних масках. Обидва високі, середньої статури. Вік – від 25 до 35 років. Зараз поліція займається розшуком злочинців.

Читайте більше кримінальних новин за посиланням: