Напад на журналістів “Схем”: очільнику “Укрексімбанку” вручили підозру

Київські правоохоронці вручили підозру другому з фігурантів справи про перешкоджання професійній діяльності журналістів “Схем”.

Про це інформують речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець у коментарі УП, співрозмовники УП в правоохоронних органах, поліція Києва, підозрюваний Мецгер у Facebook.

“Станом на 9.55 ранку обом фігурантам кримінального провадження щодо перешкоджання роботі журналістів “Схем” вручено повідомлення про підозру, а також повістки з викликом до органу дізнання на допит”, – розповіла Максимець.

Йдеться про голову “Укрексімбанку” Євгена Мецгера.

Поліція Києва повідомляє також, що дізнавачі разом із процесуальними керівниками вивчають участь третьої особи, дії якої зафіксовані на відео, оприлюдненому журналістами та причетність інших осіб. За результатами перевірки їз діям буде надано відповідну правову кваліфікацію.

UPD: Мецгер підтвердив отримання підозри, розмістивши у своєму Facebook фото документу. Він запевнив, що “готовий у повному обсязі співпрацювати зі слідством” та ще раз вибачився перед журналістською спільнотою та особисто перед Кирилом Овсяним та Олександром Мазуром.

Нагадаємо: