У Дніпрі оголосили підозру поліцейським, які “кришували” бандитів

У Дніпрі затримано посадовців одного з відділень поліції, які “кришували” злочинне угруповання. Вони, зокрема, дозволили уникнути відповідальності банді, що під виглядом територіальної оборони вчинили розбійний напад на сімейне подружжя та катували чоловіка й жінку, аби ті віддали гроші та цінні речі.

За приховування злочину перевертні у погонах отримали від бандитів 20 тисяч доларів. Подробиці розповіли міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко та офіційний сайт Національної поліції України.

У Національній поліції України розповіли, що чотирьом співробітникам одного з відділень НПУ у Дніпрі оголошено про підозру у “кришуванні” злочинного угруповання. Бандити з цього угруповання викрали чоловіка та дружину і вимагали у них гроші і цінності.

“Оперативники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції отримали інформацію про те, що кримінальне угруповання, видаючи себе за тероборонівців, у березні 2022 року вчинило розбійний напад на сімейне подружжя. Зловмисники вимагали у чоловіка та жінки кошти та цінні речі, а коли ті відмовилися платити – спільники вивезли їх до гаражу, де продовжили “вибивати” цінне майно. Того ж дня членів групи затримали та доставили до одного з відділень поліції Дніпра”, – розповіли у Нацполіції.

Окрім викупу, бандити вимагали у подружжя щомісяця сплачувати їм данину.

“Сусіди потерпілих, які стали свідками злочину, заявили в поліцію. Тож постраждалих запросили до райвідділу для слідчих дій. А там вони зіткнулися зі своїми вимагачами, яких вже затримали. Але ненадовго: зловмисники просто в коридорі “вирішували” питання з поліцейськими. За 20 тисяч доларів катівників відпустили, а провадження навіть не реєстрували”, – розповів Клименко.

Наразі членів  банди затримано. А до перевертнів у погонах, які “зам’яли” справу про розбійний напад”, правоохоронці прийшли з обшуками.

“Саме зараз тривають обшуки в одному з райвідділень поліції Дніпра. Оголошують підозру чотирьом поліцейським: керівнику підрозділу, двом заступникам та оперативнику за кришування злочинного угруповання та приховування злочину. Документували правоохоронців Департамент внутрішньої безпеки Нацполіціі спільно зі слідчими ДБР. Процесуальне керівництво – Офіс генпрокурора”,  – зазначив міністр внутрішніх справ.

“Кожен має врешті розуміти, що переступати закон заборонено всім без винятку. Хто досі ходить по лезу ножа між злочином і відданістю присязі, довго на службі та на волі не затримається”, – додав він.