Спалахнув конфлікт: на Вінниччині 16-річна дівчина вбила маму (фото)

У Вінницькій області 16-річна дівчина зізналася, що вбила матір, бо та не пускала її гуляти.

Про це інформує ТСН.

Вбивство сталось у селищі Гліхівці. 16-річна підозрювана затримана. 

Про зникнення 34-річної жінки поліцію повідомила її матір ще кілька днів тому. Тіло знайшли у старому колодязі зі слідами ножових поранень. Слідчі розглядали кілька версій, але врешті під підозру потрапили донька вбитої. Відомо, що напередодні дівчина посварилися з матір’ю, бо та не пустила її на дискотеку. В результаті сварка переросла у бійку. В тому, що вона вбила матір, дівчина зізналась.

«Під час спілкування підозра впала на доньку, остання зізналась, що в неї виник з мамою конфлікт і переріс у бійку. Остання взяла кухонний ніж і нанесла 30 ударів. Донька погрузили тіло на тачку і вивезла», – розповідає   заступник начальника вінницького відділу поліції Андрій Дамзін.

За даними слідчих, тіло матері дівчина спочатку відвезла до сусіднього закинутого будинку, а потім викинула у старий колодязь. Спочатку ні в чому не зізнавалася. Лише через добу, коли всі факти і докази вказали саме на неї, зізналась.

Раніше родина у поле зору правоохоронців не потрапляла, на обліку в соцслужбі не стояла.  Сама підозрювана дівчина начебто відмінниця. В родині, окрім неї ще дві сестри – 7 та 12 років.

Зараз дівчина в ізоляторі тимчасового тримання. Сьогодні по обіді Козятинський районний суд обиратиме їй зарубіжний захід.